Jätkame uuesti kevadel:) Kellel huvi, siis andke mulle märku juba praegu!

Mänguhommikud õues ka soojal sügisel

Septembri alguseks sättisin Örrekese kodustuudio selliselt valmis, et sügiskülmade tulles saaksime oma mänguhommikuid toas teha. Osalt tänu imelistele ilmadele, teisalt Covidi tõttu võtsime üheskoos vastu otsuse, et oleme õues kuni vähegi kannatab. Olimegi pea kõikidel hommikutel kuni selle nädalani k.a õues! 

Loe lisaks

Suve toimetamistest ja sügiseplaanid

Kusagil suve keskel saime kokku pundi emasid, kellel on sarnased arusaamad laste kasvatamisest. Põhimõtted nagu "aita mul seda ise teha" või "aita nii vähe kui võimalik, aga nii palju kui vajalik", on meie kõigi jaoks väga olulised. Tänu samadele väärtustele ja tõekspidamistele on meie mänguhommikud olnud kõigi jaoks tõeliselt inspireerivad ja õpetlikult. Ja ma usun, et lastel on väga-väga vahva olnud:)
Loe lisaks

Montessori mänguhommikud meie aias

See kõik algas u pool aastat tagasi, kui annetasin Eesti Montessori Ühingule 50€, et oleks võimalik toetada Montessori 3-6 vanuserühma juhendajate koolitust. Tänutäheks sain osaleda ühel koolitusel. Kohvipausi ajal tuli juttu loodavast Montessori lasteaiarühmast ja võimalusest õppida Montessori 6-12 vanuserühma juhendajaks.
Loe lisaks