OMG....ma vist hakkan veganiks!

Vaatasime eile Oliveriga filmi "The Game Changers" ja ütleme nii, et see pani meid mõlemaid oma toitumisele mõtlema.
Ma ei hakka siia lühikokkuvõtet tegema, sest film annab sõnumi palju paremini edasi, kui mina seda teeksin. Üks asi, mille siiski kirja paneksin on see, et filmist võib jääda mulje, et vahet pole millist vegantoitu sa sööd. Päris palju kaadreid veganpitsast,-burgeritest, "chicken" nuggets'itest jne. Tegelikult on taimsel toidul väärtus siis, kui süüa terviktoite ja toitainerikkaid toite. Seega töödeldud toitu tuleks igal juhul vältida, vahet ei ole, kas see on liha- või taimebaasil tehtud. Ilmselt on ikka parem kui söön ühe Paula muna kui vegan "chicken" nuggets'eid.
Aga ju need burgerid ja pitsad on sinna pandud, et inimesed, no nt Oliveri sugused päris ära ei ehmuks:)
Rääkides veel Oliverist, siis pärast filmi sirvis ta veel poole ööni taimetoit.ee lehelt erinevaid veganretsepte. Hommikul andis mu kätte mango ja ütles, et no koori see avokaado siis ära, ma proovin natuke:D Ilmselgelt võib vegan väljakutse veidi keeruliseks kujuneda, kui mangol ja avokaadol vahet ei tee:D Aga pole hullu, saame hakkama:) 

Filmi saab vaadata Netflixist. Üheks kuuks saab lepingu tasuta sõlmida. Siin on õpetus, kuidas filmile eestikeelsed subtiitrid lisada.
Eelmine
Milleks siis ikkagi nii palju"sebida"?
Järgmine
Mia ja Eliise piparkoogitegu 

Sellel postitusel ei ole vastuseid

Email again: