Montessori mänguhommikud meie aias

See kõik algas u pool aastat tagasi, kui annetasin Eesti Montessori Ühingule 50€, et oleks võimalik toetada Montessori 3-6 vanuserühma juhendajate koolitust. Tänutäheks sain osaleda ühel koolitusel. Kohvipausi ajal tuli juttu loodavast Montessori lasteaiarühmast ja võimalusest õppida Montessori 6-12 vanuserühma juhendajaks.
Loe lisaks

Ökopere lemmikud tooted

Samm-sammult oleme oma peres mitmed tooted välja vahetanud keskkonnasõbralikumate alternatiivide vastu. Tutvustan teile meie pere lemmikuid!
Loe lisaks

Nunnude piltidega lasteriided -kas liiga hea, et tõsi olla?

Kui mul lapsi veel ei olnud, siis ei vaadanud ma vist mitte kunagi, milline on riiete koostis, mida ma ostan. Mis vahet sel on? Peaasi, et ilus ja odav.
Nojah, pärast laste sündi, on õnneks paljud mu seisukohad muutunud:) On vist tavaline, et värsked emad on kõige rohkem kõiksugude tervislikkude toitude, ökokosmeetika ja -kodukeemia ja muuga kursis.
Loe lisaks

Cillit Bang vs sooda ja äädikas

Ilmselt võib juba pealkirja lugedes eeldada, et meie kodus teevad võidukäiku sooda, äädikas ja muud looduslikud puhastusvahendid. Miks kasutada kodus puhastamiseks looduslikke vahendeid? Toon välja põhjused, mis on minu jaoks olulised:
Loe lisaks